Zarejestruj się, żeby otrzymywać NEWSLETTERNew European Register

Kliknij Tutaj

 

PRACODAWCYNew European

Kliknij Tutaj, jeśli jesteś Pracodawcą.

  New European Polish POLISH
  New European English ENGLISH
  Usługi dla Pracodawców
  Usługi dla Kandydatów
  Oferty pracy
  Zasady pracy w UK
  Jobs Alert
  Proces Rekrutacyjny
  Wyślij CV
Targi pracy
New European Logo
Strona główna O nas News! Kontakt
 

Usługi dla Pracodawców

Pracodawcy 

NewEuropeanStaff.com zapewnia szeroki zakres usług zarówno dla Pracodawców, jak i Kandydatów

Dzięki doświadczeniu naszych Konsultantów w Polsce i Wielkiej Brytanii szybko i profesjonalnie przeprowadzamy proces rekrutacji, biorąc pod uwagę potrzeby przedstawione nam przez Pracodawcę oraz oczekiwania Kandydatów. Nasze usługi rekrutacyjne są przeprowadzane rzetelnie i szybko, co satysfakcjonuje obie strony.

Usługi dla Pracodawców 

Nasza oferta zawiera usługi odpowiadające Państwa oczekiwaniom i bieżącym potrzebom rekrutacyjnym. Spośród poniższych usług na pewno znajdą Państwo ofertę pozwalającą efektywnie kształtować Państwa politykę personalną w firmie.

Jeśli poszukują Państwo pracownika, prosimy o zarejestrowanie Państwa oferty pracy, czyli o wypełnienie formularza dotyczącego oferowanego stanowiska. Wówczas przeprowadzimy wstępną selekcję Kandydatów z naszej bazy, oszacujemy czas poszukiwania i wyślemy próbkę CV.
Złóż zamówienie

 

Sam proces rekrutacyjny jest indywidualnie omawiany z każdym klientem, a jego kształt w pełni zależy od potrzeb i wymagań Pracodawcy. Czynnikami mającymi wpływ na kształt naszej usługi mogą być na przykład:
- rodzaj i kwalifikacje poszukiwanego Kandydata
- doświadczenie zawodowe Kandydata
- liczba kandydatów poszukiwanych w ramach jednego kontraktu
- użyte narzędzia rekrutacyjne

NewEuropeanStaff.com zapewnia dostęp do bazy takich Kandydatów, którzy są zmotywowani i aktywnie poszukują pracy. Gwarantujemy także przeprowadzenie profesjonalnej kampanii rekrutacyjnej na życzenie klienta

Zestaw usług oferowanych naszym Klientom może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Pracodawcy, a proces rekrutacyjny jest przeprowadzony według jego wymagań. Na proces rekrutacyjny mogą składać się między innymi:

 • preselekcja i wybór Kandydatów najlepiej spełniających wymagania Pracodawcy
 • telefoniczny interview lub indywidualne spotkanie z kandydatem
 • rozmowy z grupami kandydatów
 • praktyczna weryfikacja umiejętności
 • testy językowe
 • uzyskanie zaświadczenia o niekaralności
 • sprawdzenie referencji
 • wstępne ustalenie spraw związanych z ewentualnym wyjazdem
 • przedstawienie nowego kandydata, jeżeli poprzedni nie spełnił oczekiwań Pracodawcy
 • zapewnienie opieki Kandydatom wyjeżdżającym do Wielkiej Brytanii
 • … i wiele innych

 

Baza Danych Kandydatów    

NewEuropeanStaff.com zapewnia selekcję najlepszych Kandydatów dostępnych w naszej bazie danych. Od momentu rozpoczęcia działalności firmy baza jest regularnie powiększana i uaktualniana, co jest gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

Korzystanie z bazy danych jest najszybszym sposobem na znalezienie Kandydata. Jest to również znaczna oszczędność środków finansowych Pracodawcy, gdyż w takim przypadku nie jest konieczne przeprowadzanie kampanii rekrutacyjnej dostępnej jednakże na życzenie Klienta.

Doradztwo personalne      

Poszukiwanie nowych pracowników jest czasochłonne oraz kosztowne, często wymaga niemałych wysiłków. Nasze usługi pozwalają naszym Klientom zaoszczędzić czas i ograniczyć koszty, a przede wszystkim znaleźć optymalne rozwiązanie problemu niedoboru kadrowego.

Korzystając z wiedzy i doświadczenia naszych Konsultantów precyzyjnie określamy profil poszukiwanego pracownika oraz jego kompetencje, które mogłyby uzupełnić istniejące niedobory i pozytywnie wpłynąć na rozwój firmy.

Dzięki naszym zasobom i doświadczeniu pomagamy Państwu ocenić bieżącą sytuację personalną, określić profil idealnego Pracownika oraz zarekomendować metodę poszukiwań.

Search & Select        

W imieniu naszych Klientów przygotowujemy i publikujemy ogłoszenia. Każdą emisję poprzedza wnikliwa analiza grupy docelowej i staranne przygotowanie media planu. Zgodnie z Państwa życzeniem nazwa firmy jest ujawniana bądź przeprowadzamy rekrutację anonimowo.

Jednym z naszych głównych atutów jest szybka realizacja procesu rekrutacyjnego. Z naszej bazy danych oraz aplikacji pochodzących z ogłoszeń prasowych wyłaniamy kilku potencjalnych Kandydatów. Kolejnym etapem jest prezentowanie CV wybranych kandydatów Klientowi, następnie przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz sprawdzanie referencji. Chętnie organizujemy spotkania przedstawicieli firmy z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z życzeniem naszych Klientów stosujemy dodatkowe metody oceny Kandydatów, należą do nich m.in. testy kompetencyjne obejmujące testy praktyczne, psychologiczne, assessment centre, dodatkowe testy językowe.

Temporary recruitment     

Korzystanie z usług rekrutacji tymczasowej umożliwia Państwu uzupełnianie niedoboru kadrowego zgodnie z bieżącymi potrzebami i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. NewEuropeanStaff.com przejmuje wszelkie obowiązki związane z zatrudnieniem i administracją oraz obsługą kadrowo-płacową pracowników tymczasowych. Tego rodzaju usługi są szczególnie przydatne kiedy jest pilnie wymagane zastępstwo.

Stanowiska najczęściej obsadzane tymczasowo to te związane z pracą administracyjną, ponieważ nie wymagają one specjalistycznej wiedzy ani szkoleń. Zatrudnienie tymczasowe daje Państwu możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności bez ryzyka ponoszenie kosztów typowych dla stałego zatrudnienia.
Potrzebujesz tymczasowego pracownika? Wyślij nam pytanie

Try & Hire    
    
          
Usługa Try & Hire daje Państwu unikatową szansę na sprawdzenie Kandydata, ponieważ macie Państwo możliwość bardzo dokładnego zapoznania się z kwalifikacjami, predyspozycjami i umiejętnościami Kandydata w środowisku pracy.

Wyślij nam zamówienie!

Try & Hire minimalizuje ryzyko związane z naborem pracowników oraz przyspiesza proces adaptacji Kandydata w nowym środowisku zawodowym. Jest również gwarancją silnej motywacji, związanej z realną szansą uzyskania w niedalekiej przyszłości stałego miejsca pracy.

Try & Hire uwalnia Państwa firmę od początkowych kosztów związanych z przywilejami pracowniczymi i obowiązkami pracodawcy. Okres próbny może być dostosowany do Państwa wymagań i potrzeb, a po jego upływie mogą Państwo podjąć decyzję o zatrudnieniu pracownika na stałe.

 

JOBS ALERT

New European Zapisz się, żeby otrzymywać bezpłatny JOBS ALERT! Kliknij tutaj.

OFERTY PRACY

New European
Sprawdź jakie oferty pracy mamy dla Ciebie. Kliknij tutaj.

ZASADY PRACY W UK

New European mapO czym należy wiedzieć przed wyjazdem do UK. Kliknij tutaj.

Listed on Ufindus.com - New European Staff - Copyright 2005 @ www.neweuropeanstaff.com
Part of the Openwide International Ltd Group of companies